Büyüleyici Bağırsak

Dünyada 3,5 milyondan fazla satan Giulia Enders’ın ”Büyüleyici Bağırsak” kitabı, sağlığına düşkün ve bu konuda farkında olmak isteyenler için biçilmiş kaftan. Bağırsaklarımız ve içindeki mikrobiyotanın ayrıntılı dünyasını esprili ve eleştirel bir dille anlatan yazar kitabı sıkıcı bir formattan da çıkardığı için benzeri konuları anlatan yazarlardan ayrılıyor.

En başta söylemeliyiz ki bağırsaklarınızın sadece sindirime yaradığını sanıyorsanız, bu kitap nasıl yanıldığınızı delilleri ile birlikte sizlere sunuyor. Müthiş bir sinir ağı ile donanan bağırsaklar psikolojik durumumuzu bile etkiliyor…

Tuvalette oturuş sağlığımızı etkiler mi?

Bu gibi tuhaf sorularla karşılaştığımızda yüzümüzde durumu ciddiye almayan alaycı bir ifade oluşsa da işin aslı başka.. Tuvalette oturuş pozisyonu hakkında bilmediğiniz ayrıntılar yaşamınızı konforunu arttırabilir..

Prebiyotik-Probiyotik karmaşasına çözüm önerisi!

Bu kitapta, hekimlerin sıkça bahsettiği prebiyotik-probiyotik karmaşası ayrıntılı bir şekilde açıklanmış.. Bu ve yukarıda bahsi geçen konularda daha fazla karışıklık yaşamaya gerek yok diyorsanız; bu yazın sıcak günlerinde plajda serinleyip, bir yandanda kitabınızı şemsiyenizden süzülen ışık huzmeleri eşliğinde okuyabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s